Poniedziałek, 1 czerwca 2020. Imieniny Gracji, Jakuba, Konrada

Na Niedzielę Cittaslow zapraszamy do Rynu

2019-09-24 14:00:00 (ost. akt: 2019-09-24 15:42:49)

Jak co roku, podczas ostatniego tygodnia września, w Rynie oraz w innych miasteczkach należących do sieci Cittaslow organizowane są wydarzenia promujące ideę Miast Dobrej Jakości Życia. Akcja ma przybliżyć mieszkańcom wiedzę o tym ruchu.

Tradycyjnie już w Rynie odbywają się wydarzenia edukacyjne, kulturalne i sportowe promujące dobre życie w sieci miast Cittaslow. W organizację Tygodnia Cittaslow w Rynie zaangażowane są jednostki: Zespół Szkolno–Przedszkolny, Regionalny Park Edukacji, Kultury i Turystyki, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Sekcja Strzelecka „Sokół”.

Zwieńczeniem trwającego obecnie Tygodnia Cittaslow będzie Niedziela Cittaslow, podczas której odbędzie się podsumowanie wydarzeń zorganizowanych z tej okazji, oraz ogłoszenie wyników zawodów i konkursów organizowanych przez poszczególne jednostki wraz z wręczeniem nagród.


PROGRAM NA PLAKACIE

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Sergej #2840823 | 196.240.*.* 28 gru 2019 19:11

    Mężczyźni! Znalazłem fajny serwis randkowy dla seksu, wiele dostępnych dziewcząt i kobiet z mojego miasta! Może być przydatny dla kogoś innego --- http://russex.xyz

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages