Niedziela, 5 lipca 2020. Imieniny Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Do wygrania 3 tys. złotych

2018-02-15 08:00:00 (ost. akt: 2018-02-15 09:14:54)
Widok z portu na Jezioro Ryńskie i miasto

Widok z portu na Jezioro Ryńskie i miasto

Autor zdjęcia: Arch. GG

Gmina Ryn ogłosiła konkurs na opracowanie projektu flagi. Prace należy złożyć do 31 marca 2018 roku w Urzędzie Miast i Gminy w Rynie. Prace oceni komisja.

Uczestnik powinien wykonać projekt flagi gminy uwzględniający podstawowe zasady określone przez Instytut Heraldyczno-Weksylologiczny (zasady te można znaleźć w internecie na stronie instytutu).

Praca konkursowa obejmuje: projekt graficzny w wersji wydrukowanych plansz wraz z opisem – uzasadnieniem nawiązującym do historii i tradycji ziemi ryńskiej; opis powodów użycia poszczególnych barw (wartość nasycenia koloru w systemie CMYK) czy symboli (kontekst historyczno-heraldyczno-weksylologiczny) oraz wersję elektroniczną projektu na płycie CD-R przy zastosowaniu powszechnie używanych formatów (cdr, bmp, pdf, odr, doc, jpg).

Każdy uczestnik może przekazać tylko jeden projekt.
Projekt należy złożyć w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy (w zaklejonej kopercie z napisem „Konkurs na flagę Gminy Ryn”) w formie papierowej i elektronicznej wraz z danymi uczestnika: imieniem, nazwiskiem, adresem i numerem telefonu do 31 marca 2018 r. Uwzględniane będą tylko kompletne projekty.

Komisja – powołana przez burmistrza Rynu - dokona oceny projektów według przyjętych kryteriów: pomysłowość, artystyczne wykonanie oraz estetykę projektów, a także ich przydatność do celów promocyjno-reklamowych. Następnie wybierze dwa najlepsze projekty. Projekt flagi Gminy Ryn musi zostać zatwierdzony na sesji Rady Miasta i Gminy Ryn i pozytywnie zaopiniowany przez ministra właściwego do spraw administracji publicznej. Twórca zaakceptowanego projektu otrzyma wynagrodzenie w wysokości 3000 złotych.

Regulamin i szczegóły w Urzędzie Miasta i Gmin Ryn lub na stronie internetowej www.miastoryn.pl.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages