Niedziela, 5 lipca 2020. Imieniny Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

W małym Rynie zagrały wielkie serca

2017-01-27 10:15:00 (ost. akt: 2017-01-27 10:39:39)
Koszt badania, które pomoże dobrać właściwą terapię dla pani Gabrieli, przekracza finansowe możliwości chorej oraz jej rodziny, dlatego w każdy możliwy sposób zbierane są fundusze

Koszt badania, które pomoże dobrać właściwą terapię dla pani Gabrieli, przekracza finansowe możliwości chorej oraz jej rodziny, dlatego w każdy możliwy sposób zbierane są fundusze

Autor zdjęcia: Teresa Fijałkowska

W Ryńskim Centrum Kultury odbył się koncert charytatywny na rzecz pani Gabrieli, która - korzystając z tak licznie zgromadzonej publiczności - nie tylko podziękowała za wsparcie, ale też zaapelowała o badanie się i o kontrolę, aby zapobiegać jak najszybciej chorobie nowotworowej.

Pani Gabriela walczy z bardzo złośliwym rakiem trzonu macicy. Zachorowała półtora roku temu. Poddała się do tej pory operacji chirurgicznej i kilkunastu zabiegom chemioterapii. Teraz pilnie potrzebuje wykonać kosztowne badanie (około 20.000 zł), dające szansę na obranie właściwego kierunku leczenia.

Przez wiele lat jako kierownik placówek dla osób niepełnosprawnych (Warsztaty Terapii Zajęciowej i ŚDS w Rynie), a przede wszystkim jako człowiek pomagała potrzebującym. Teraz sama potrzebuje pomocy, by żyć dalej.

Społeczny Komitet Zbiórki Publicznej na rzecz Gabrieli serdecznie dziękuje przede wszystkim ofiarodawcom i uczestnikom koncertu, ale też wykonawcom, współorganizatorom i wolontariuszom. To dzięki Państwa ofiarności ten koncert stał się „Małą Orkiestrą Wielkiej Pomocy”.
Komitet dziękując za okazaną pomoc, prosi o więcej, bo nadal potrzebne są pieniądze na leczenie Gabrieli.

Na stronie skarbonka.alivia.org.pl/gabriela-leciewicz czytamy: "Gabrysi nigdy nie było obojętne cierpienie ludzi i zwierząt, teraz sama potrzebuje pomocy, by podjąć skuteczne leczenie". Pomóżmy!Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Komitet na rzecz Gabrieli #2170835 | 185.138.*.* 30 sty 2017 09:53

  więcej informacji można znaleźć tutaj: https://www.facebook.com/Gabriel a.Leciewicz

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Komitet na rzecz Gabrieli #2170834 | 185.138.*.* 30 sty 2017 09:53

  Datki na powyższy cel można wpłacać na poniższe konto: SPOŁECZNY KOMITET ZBIÓRKI PUBLICZNEJ NA RZECZ GABRIELI Mazurski Bank Spółdzielczy oddział w Rynie 34 9343 0005 1301 7082 3000 0010 (W tytule wpłaty proszę wpisać: „Na leczenie”)' Dziękujemy w imieniu Gabrysi

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages