Niedziela, 5 lipca 2020. Imieniny Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Wszystkie anioły jadą do Rynu

2016-11-22 12:00:00 (ost. akt: 2016-11-22 12:33:14)

Autor zdjęcia: Arch. organizatora

Ogólnopolski konkurs „Anioły Bożego Narodzenia” organizuje Ryńskie Centrum Kultury. Przez lata konkurs wyrobił sobie dobrą markę i uchodzi za bardzo prestiżowy. Do Rynu docierają nawet anioły z południowych rejonów Polski.

Regulamin „Aniołów Bożego Narodzenia” przewiduje udział osób w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci czyli uczniów szkół podstawowych i młodzieży czyli uczniów szkół ponadpodstawowych.

Prace również podzielono na dwie kategorie: przestrzenne (technika dowolna – gips, papier, glina, drewno, masa solna, itp.) oraz forma płaska (technika dowolna – rysunek, pastel, tempera, collage, techniki mieszane itp.).

Prace należy przesłać organizatorom na adres Ryńskiego Centrum Kultury do 2 grudnia. Organizatorzy przewidują zorganizowanie wystawy pokonkursowej najlepszych – zdaniem jury – prac i nagrody.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. gran 6 #2124461 | 83.31.*.* 1 gru 2016 05:49

    Anioły , zabobon nie zwyczaj , choinka wycięte z lasu żywe drzewko ( w skali kraju zmarnowany bardzo duży las , co roku ! ) po kilku dniach uciechy drzewka walają się po śmietnikach , co to jest ????????

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages