Niedziela, 18 sierpnia 2019. Imieniny Bogusława, Bronisława, Ilony

II Ryńskie Regaty o Puchar Prezesa Ekomariny Ryn

2015-07-08 13:28:44 (ost. akt: 2015-07-08 13:38:11)

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

II Regaty o Puchar Prezesa Ekomariny Ryn przeszły do historii. W sobotę 04.07.2015 r. przy pięknej pogodzie i pomyślnym wietrze do rywalizacji przystąpiły chętne załogi. O godz. 10. odbyła się odprawa, po której załogi przystąpiły do rywalizacji w dwóch klasach: Omega oraz jachty kabinowe. Odbyły się 4 biegi, 3 najlepsze były brane pod uwagę w wyznaczeniu ostatecznego rezultatu.

Regaty odbywały się w duchu fair-play, niemniej jednak rywalizacja była zacięta. Ostatecznie najlepsze okazały się załogi:
W klasie Omega pierwsze miejsce zajęła załoga w składzie: Cezary Sotnik, Jacek Malinowski, Krzysztof Laskowski, Drugie: Artur Fursewicz, Marian Fursewicz, Trzecie: Bartłomiej Sotnik, Mateusz Kłos, Krzysztof Symonowicz

W klasie jachtów kabinowych pierwsze miejsce zajął jacht BMW w składzie: Czesław Kochanowski, Arkadiusz Wołejko, Zbigniew Knyżak, Drugie jacht MISJA w składzie: Wojciech Chodkowski, Marta Chodkowska, Barbara Dzienkiewicz, Elżbieta Dąbrowska, Ryszard Dąbrowski, Trzecie jacht VENTUS z załogą: Piotr Eychler, Agnieszka Eychler, Wiktor Eychler, Bogumiła Buźniak, Kamil Buźniak.

W tym czasie na brzegu można było wziąć udział w zorganizowanych zabawach dla dzieci i rodzin. Po zawodach można było się posilić. Koncertowe granie ruszyło z godziną 16.00. Na początek publiczność bawiła się przy dźwiękach szantowych zespołu North Wind. Później na scenie pojawił się wokalista, człowiek orkiestra Przemek Maruchacz.
Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy za rok!
Urząd Miasta i Gminy Ryn


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages