Sobota, 29 kwietnia 2017. Imieniny Hugona, Piotra, Roberty

Strzelanie na Dni Rynu

2014-07-22 10:33:44 (ost. akt: 2014-07-22 10:36:47)
Zawody odbyły się w trakcie Dni Rynu

Zawody odbyły się w trakcie Dni Rynu

Autor zdjęcia: Arch. UMiG Ryn

Z okazji Dni Rynu (19.07.2014 r.) odbyły się, zorganizowane przez Sekcję Strzelecką LOK Ryn, II Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora Ryńskiego Centrum Kultury.

W zawodach wzięło udział 19 zawodników, w tym dwie panie, razem 6 drużyn. Zawodnicy reprezentowali min. miasta Jawor (Dolny Śląsk), Kartuzy (Kaszuby), Lidzbark Warmiński i Ryn.
  
Zawody stały na wysokim poziomie, a zawodnicy prezentowali swój kunszt strzelecki w następujących konkurencjach:
 
1. Broń długa (KBAK-47 Kałasznikow)
- cel: tarcza sportowa
- dystans: 50 m
- postawa leżąca
- amunicja i czas: 3 strzały próbne, następnie 10 strzałów punktowanych (oceniane 10 najlepszych)
 
2. Broń długa (KBKS)
- cel: biatlonki, krążek samo opadający o średnicy 11 cm
- dystans: 50 m
- postawa leżąca i stojąca z wolnej ręki (po 5 strzałów)
- amunicja i czas: 10 strzałów punktowanych (5 pkt. za każde trafienie)
 
3. Broń krótka (pistolet)
- cel: tarcza sportowa
- dystans: 25 m
- postawa stojąca
- amunicja i czas: 3 strzały próbne, następnie 5 strzałów punktowanych (oceniane 5 najlepszych)
 
 
Wyniki drużynowo (suma pkt. zawodników w drużynie z każdej konkurencji):

 
1 miejsce z sumą punktów 443 zajęła drużyna „KS 9mm”
- Filip Kwiatkowski, Waldemar Kwiatkowski, Marcin Kraft
 
2 miejsce z sumą punktów 439 zajęła drużyna „LOK RYN”
– Daniel Kowalczyk, Krzysztof Modzelewski, Waldemar Büttner
 
3 miejsce z sumą punktów 392 zajęła drużyna „WARMIAK”
– Juliusz Czaplejewicz, Paula Antonowicz, Szymon Dobrowolski
 
4 miejsce z sumą punktów 370 zajęła drużyna „RGS – Ryńska Grupa Strzelecka”
- Michał Kwiatkowski, Tadeusz Kwiatkowski, Andrzej Żmijewski
 
5 miejsce z sumą punktów 282 zajęła drużyna „LIDZBARK”
– Dariusz Wojczulanis, Alicja Jóźwik, Dawid Kołota
 
6 miejsce z sumą punktów 263 zajęła drużyna „SNAJPERZY”
– Adam Jatczak, Jacek Bańkowski, Henryk Żmijewski
 
Klasyfikacja indywidualna zawodów:
 
1. Marcin Kraft – 167 pkt.
2. Krzysztof Modzelewski – 166 pkt
3. Juliusz Czaplejewicz – 164 pkt
4. Waldemar Kwiatkowski – 163 pkt
5. Daniel Kowalczyk – 150 pkt
6. Andrzej Żmijewski – 142 pkt
7. Szymon Dobrowolski – 138 pkt
8. Dariusz Wojczulanis – 136 pkt
9. Tadeusz Kwiatkowski – 128 pkt
10. Waldemar Büttner – 123 pkt
 





Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages