Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Szlifuj swój talent 
w Ryńskim Centrum Kultury


2013-10-16 12:18:03 (ost. akt: 2013-10-16 12:20:29)
W RCK możesz dołączyć na przykład do jednej z grup tanecznych

W RCK możesz dołączyć na przykład do jednej z grup tanecznych

Autor zdjęcia: Arch, RCK

Narzekasz na nudę? Chciałbyś robić coś ciekawego w wolnym czasie? Masz jakieś zdolności, ale brak ci pomysłu jak je rozwijać? A może po prostu nie chcesz siedzieć w domu? Nic prostszego, wystarczy zapisać się na zajęcia do Ryńskiego Centrum Kultury.

Nabór na warsztaty rozpoczął się 14 października. RCK zaprasza dzieci, młodzież i osoby dorosłe do udziału w zajęciach zespołów artystycznych, grup i kół zainteresowań codziennie - od poniedziałku do piątku.

W ofercie każdy powinien znaleźć coś dla siebie. 
Osoby lubiące tańczyć mogą przyłączyć się do zajęć w jednej z formacji- break dance, tańca nowoczesnego i współczesnego. Zainteresowanych teatrem ugoszczą grupy ,Śmieszek" oraz ,,Wyjście ewakuacyjne", a dla chcących rozwijać swój wokalny talent będą odbywać się indywidualne zajęcia wokalne.

Na śpiewających czeka chór ,,Ryńskie Wrzosy" oraz Ludowy Zespół Śpiewaczy ,,Sterławiacy", a na aktywnych Klub Inicjatyw Pozytywnych i Ryńskiej Akademii Seniorów.

Amatorów aktywnego wypoczynku RCK zaprasza na aerobic, a wszystkich fanów niezależnego kina współczesnego - na spotkania Klubu Filmowego.
W Rynie ruszą także lekcje języka angielskiego w kilku grupach oraz nauka gry na: keyboardzie, perkusji, gitarze, akordeonie.Szczegóły w RCK pod numerem telefonu: 874218061, lub na stronie internetowej: www.rck-ryn.pl.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages