Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Zaśpiewaj z Varius Manx

2013-07-11 10:01:01 (ost. akt: 2013-07-11 10:03:46)

Autor zdjęcia: Arch. RCK

Już tylko do najbliższej niedzieli, 14 lipca można zgłosić chęć udziału w castingu do wystąpienia na scenie z gwiazdą nie lada formatu. Warto, bo gra warta jest świeczki- zwycięzca nie dość, że zaprezentuje się przed szeroką publicznością w czasie tegorocznych Dni Rynu, to jeszcze zrobi to stojąc na jednej scenie z zespołem Varius Manx.

Zgłoszenie do castingu można znaleźć na stronie internetowej www.rck-ryn.pl. Przesłuchania odbędą się 14 lipca o godzinie 12. 
Varius Manx zawita do Rynu 20 lipca z okazji 290. urodzin miasta i to właśnie wtedy osoba, której niedzielny występ przypadnie do gustu jury najbardziej, będzie mogła zaprezentować na scenie swoje wokalne umiejętności.

To największe, ale nie jedyne muzyczne wydarzenie, które odbędzie się 20 lipca. Podczas Dni Rynu nie zabraknie także muzyki szantowej a konkretnie koncertu giżyckiego zespołu Załogia Dr Bryga.
W weekend 20-21 lipca w Rynie będzie się działo dużo więcej, i nie tylko o występy muzyczne chodzi, ale i sportową rywalizację.
Emocji nie zabraknie między innymi podczas Mistrzostw Gminy Ryn w "Megapiłkarzykach" czy Wojewódzkim Turnieju Piłki Nożnej. Jeśli chodzi o zmagania sportowe- będą także zawody strzeleckie o Puchar Dyrektora Ryńskiego Centrum Kultury , a wędkarze zawitają do Rynu, by powalczyć o Puchar Burmistrza Rynu.Nie zabraknie także gratki dla miłośników historii regionu i kultury - w ramach święta miasta niedziela 21 lipca będzie Dniem Otwartym w Muzeum w Ryńskim Centrum Kultury. Przez cały dzień nieodpłatnie będzie można oglądać znajdujące się tam eksponaty.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages